2022 рік

Протягом II кварталу 2022 року не було повідомлень про корупційні  або пов’язані з корупцією правопорушення щодо посадових осіб Мукачівської районної ради   або депутатів Мукачівської районної ради.

Протягом I кварталу 2022  року не було повідомлень про корупційні  або пов’язані з корупцією правопорушення щодо посадових осіб Мукачівської районної ради або депутатів Мукачівської районної ради.

 

2021 рік

Протягом IV кварталу 2021 року не було повідомлень про корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення щодо посадових осіб Мукачівської районної ради   або депутатів Мукачівської районної ради.

Протягом IIІ кварталу 2021 року не було повідомлень  про корупційні  або пов’язані з корупцією правопорушення щодо посадових осіб Мукачівської районної ради   або депутатів Мукачівської районної ради.

Протягом II кварталу 2021 року не було повідомлень про корупційні  або пов’язані з корупцією правопорушення щодо посадових осіб Мукачівської районної ради   або депутатів Мукачівської районної ради.

Протягом I кварталу 2021 року не було повідомлень про корупційні  або пов’язані з корупцією правопорушення щодо посадових осіб Мукачівської районної ради   або депутатів Мукачівської районної ради.

 

2020 рік

Протягом I кварталу 2020 року не було повідомлень про корупцію від викривачів стосовно посадових осіб  Мукачівської районної ради  або депутатів Мукачівської районної ради.

Протягом IІ кварталу 2020 року не було повідомлень про корупцію від викривачів стосовно посадових осіб  Мукачівської районної ради  або депутатів Мукачівської районної ради.

Протягом IІІ кварталу 2020 року не було повідомлень про корупцію від викривачів стосовно посадових осіб  Мукачівської районної ради  або депутатів Мукачівської районної ради.

Протягом IV кварталу 2020 року не було повідомлень про корупцію від викривачів стосовно посадових осіб  Мукачівської районної ради  або депутатів Мукачівської районної ради.

 

2019 рік

Протягом I кварталу 2019 року не було повідомлень про корупцію від викривачів стосовно посадових осіб  Мукачівської районної ради  або депутатів Мукачівської районної ради.

Протягом II кварталу 2019 року не було повідомлень  про корупцію від викривачів стосовно посадових осіб  Мукачівської районної ради  або депутатів Мукачівської районної ради.

Протягом III кварталу 2019 року не було повідомлень про корупцію від викривачів стосовно посадових осіб  Мукачівської районної ради  або депутатів Мукачівської районної ради.

Протягом IV кварталу 2019 року не було повідомлень про корупцію від викривачів стосовно посадових осіб  Мукачівської районної ради  або депутатів Мукачівської районної ради.

2018 рік

За 2018 рік не було повідомлень про корупцію  від викривачів стосовно посадових осіб  Мукачівської районної ради  або депутатів Мукачівської районної ради.