Шановні краяни! 

Історія нашої рідної держави сповнена величних та визначних подій, і 21 листопада ми відзначаємо саме такий особливий день, доленосний для всього нашого українського народу -  День Гідності та Свободи! Це одне зі знакових державних свят, встановлене на честь двох революції, які відбулися в Україні у 2004 та 2013-2014 роках. Події тих буремних років сколихнули увесь світ, демонструючи духовну велич українського народу і несхитність нашої віри у процвітаюче майбутнє вільної і незалежної держави – України!

Цього дня ми вшановуємо пам’ять про людей, які  стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини й громадянина, національних інтересів держави та її європейського вибору. Усіх тих, хто власним життям, своєю жертовністю продемнострували щире прагнення українців жити у вільній, демократичній і суверенній державі. Усі вони залишаються в пам’яті народу назавжди, стають гордістю й прикладом для майбутніх поколінь.

З нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи голова  Мукачівської районної ради  Михайло Лабош взяв участь у вшануванні  учасників національно-визвольної боротьби, всіх тих, хто відстояв перемогу Революції Гідності та сьогодні мужньо боронить рідну землю.

Були сказані слова вдячності Героям Небесної Сотні, всім захисникам української державності, всім воїнам, що беруть участь у військових діях на Сході нашої країни . Відзначаючи День Гідності та Свободи, ми сповнені гордістю за наших співвітчизників, закарпатців, жителів Мукачівщини, які брали участь у подіях 2004 та 2013-2014 років, які понад усе цінують свободу і гідність.

Нехай буде мирне небо над українською землею, добробут й родинна злагода у домівках краян, не згасає віра в щасливе майбутнє Української держави. Ми, українці, маємо бути свідомі того, що лише в єдності дій можемо досягти величної мети – побудови економічно й духовно багатої, вільної й демократичної України, якою пишатимуться наші нащадки!