Шановні освітяни! Дорогі краяни!

 

   Щиро вітаю Вас з нагоди прекрасного свята - Дня працівників освіти України!

          Освіта є могутнім чинником розвитку українського народу, запорукою майбутніх успіхів і процвітання суспільства, тому немає у світі праці благороднішої, ніж праця педагога, роль якої у становленні людини, в інтелектуальному та духовному зростанні суспільства – першочергова.

Ми пишаємося фаховими здобутками і високим рівнем професіоналізму освітян Мукачівщини і сердечно вітаємо всіх педагогів, вчителів, викладачів, керівників навчальних закладів, управлінців та науковців, працівників психологічної та методичної служби, майстрів виробничого навчання, ветеранів педагогічної праці та всіх тих, хто працює у галузі освіти!  Щира вдячність Вам за сумлінну щоденну працю, вірність обраній справі, особистий внесок у виховання і навчання підростаючого покоління та молоді! Свою життєву стежку Ви прокладаєте до дитячих сердець у світлі науки і знань, тож нехай на цьому складному, але благородному шляху Вас завжди супроводжує успіх у роботі, повага і шана суспільства, любов вихованців, учнів та студентів!

Бажаю Вам міцного здоров'я, творчої наснаги, нових професійних досягнень, злагоди у колективах, особистого щастя і родинного добробуту, Божого благословіння і миру на нашій рідній процвітаючій землі!

 

 

З повагою, голова Мукачівської районної ради

Михайло Лабош