08 квітня 2021 року о 10.00 к.ч. відбулося третє пленарне засідання першої сесії районної ради 8 скликання, на якому були прийняті рішення з наступних питань:

1. Про передачу майна Воловецькій селищній раді

2. Про списання заборгованості, строк позовної давності якої минув

3. Про внесення змін до рішення сесії районної ради від «28» січня 2021 року №8 «Про передачу бюджетних установ та майна Воловецькій селищній раді»

4. Про внесення змін до рішення сесії районної ради від «28» січня 2021 року №6 «Про передачу бюджетних установ та майна Великолучківській сільській раді»

5. Про внесення змін до рішення сесії районної ради від «28» січня 2021 року №34 «Про звільнення директора комунального підприємства Радгосп-Завод «Кальницький»»

6. Про затвердження ліквідаційного балансу юридичної особи «Відділ  управління майном  району  Свалявської районної ради»

7. Про передачу Свалявській міській раді прав засновника Коммунального унітарного підприємства «Свалявське районне бюро технічної інвентаризації»

8. Про  депутатський  запит депутата районної ради Повідайчик В.І.

Завдяки узгодженим діям всіх присутніх депутатів - питання порядку денного прийняті, що дає можливість районній раді та сільським, селищним радам продовжити роботу з впорядкування передачі установ та майна.