Про організаційно-правові заходи щодо проведення кампаній з електронного декларування в Мукачівській районній ради

Відповідно до розділу VII Закону України «Про запобігання корупції», враховуючи лист Національного агентства з питань запобігання корупції від 18.03.2021 № 22-03/15230/21 «Про супровід кампанії з електронного  декларування 2021», з метою визначення організаційних питань проведення кампаній з електронного декларування в Мукачівській районній ради:

1. Уповноваженій  особі з питань запобігання та виявлення корупції  у Мукачівській районній раді (Гарапко М.В.) забезпечувати:

1.1. Оновлення у розділі «Запобігання та протидія корупції» офіційного веб сайту Мукачівської районної ради роз’яснень, матеріалів, сервісів та інструментів щодо заповнення декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (далі –Декларація);

1.2. Інформування працівників виконавчого апарату Мукачівської районної ради, які перебувають у соціальній відпустці або звільнилися протягом звітного року, про необхідність виконання вимог щодо подання Декларацій;

1.3. Надання консультативно-методичної допомоги працівникам виконавчого апарату Мукачівської районної ради із заповнення Декларацій та інформування про персональну відповідальність особи за порушення вимог фінансового контролю.

2. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

Головуючий депутат                                                              А.Данканич