У п’ятницю, 20 лютого, за участі голови Мукачівської районної ради Івана Михайла, т.в.о. голови Мукачівської райдержадміністрації Василя Кубарича, першого заступника голови РДА Андрія Данканича, керівника апарату Олександра Чекана та голови сільської ради села Великі Лучки Івана Андрейка відбувся мітинг-реквієм з нагоди вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні біля пам’ятного знаку Патріотам України у селі Великі Лучки. В заході також взяли участь працівники освіти, культури району, представники громадських організацій району, священики різних релігійних конфесій, сільські, районні депутати та інші. 

      Вшанування Героїв Небесної Сотні розпочалось із хвилини мовчання за тими українцями, які під час Революції Гідності та під час подій на Сході країни віддали своє життя за свободу та європейський вибір своєї країни. Після чого т.в.о. голови райдержадміністрації Василь Кубарич звернувся до присутніх де зазначив: «Рік тому, 18 лютого 2014 року, в Україні трапилася подія, яка перевернула хід історії. Тоді розпочалися трагічні розстріли на Майдані. Молоде покоління, яке не скорилося тому режиму, не скорилося тим рішенням, які були прийняті тодішнім керівництвом держави, які так відверто, і так гаряче виборювало своє право на щасливе майбутнє, право на щасливе життя в заможній Україні, в європейській країні вийшовши на майдан рік тому у Києві показали нам усім, що потрібно боротися. За цей рік дуже багато всього відбулося, триває на сході війна. Тому нам потрібно всім з честю та гідністю нести пам'ять про тих, хто загинув, віддав найдорожче - життя. Ми маємо докласти максимум зусиль щоб обгорнути своєю турботою і увагою родини загиблих, родини поранених і зробити все, що залежить від кожного з нас, аби допомагати нашим хлопцям на сході.».

      Також до присутніх звернувся голова районної ради Іван Михайло: «Минає рік, відколи безстрашні захисники Майдану поклали свої життя за Україну. Лютневі події минулого року стали переломним етапом у новітній історії України та відродили надію на те, що наша мрія жити у вільній, демократичній, європейській державі стане реальністю. Революція гідності змінила свідомість мільйонів людей, які постали проти несправедливості, диктатури, корупції, за свободу слова, свободу вибору, свободу протесту, за право на гідне, заможне життя. Нині нам доводиться продовжувати боротьбу за власну гідність і єдність своєї держави. Загибель Небесної Сотні, анексія Криму, розпалювання ворожнечі та військова агресія на сході України… Та вірю, що спільною силою українського народу, усі разом ми зуміємо захистити свою землю, здобути мир для відновлення і розбудови державності».

      Вкінці заходу священнослужителі та присутні здійснили спільну молитву за загиблими героями та поставили до підніжжя пам’ятного знаку запалені свічки. Мітинги-реквієми були проведені по всьому Мукачівському районі і зокрема в селищах Чинадійово та Кольчино біля пам’ятних знаків Патріотам України.