Під керівництвом голови Мукачівської районної ради Івана Михайла, сьогодні, 5 лютого, відбулося пленарне засідання двадцять другої сесії районної ради VI скликання.

     На сесію були запрошені: керівники РДА та правоохоронних органів, сільські, селищні голови, начальники відділів, управлінь та служб райдержадміністрації. На початку роботи головуючий Іван Михайло запропонував хвилиною мовчання вшанувати пам'ять загиблих під час антитерористичної операції на сході України.

    Найперше депутати схвалили внесення змін до районного бюджету, якими передбачається передати субвенцію бюджету м. Мукачево на спільне утримання Мукачівської центральної районної лікарні та надання медичних послуг населенню району в сумі 25 млн. грн. Уважно розглянули та затвердили крайові парламентарі цільові галузеві програми та внесли зміни до вже діючих, з якими їх знайомили на засіданні постійних депутатських комісій керівники відповідних профільних управлінь та відділів Мукачівської РДА. Також депутати районної ради погодили тарифи для ТОВ «АВЕ-Мукачево» на послуги з вивезення та захоронення побутових відходів. Насамкінець взяли до уваги інформацію прокурора Мукачівського району про стан законності та заходи щодо її зміцнення на території району та про стан протидії корупції та вжиті заходи щодо її протидії на території району. Районні депутати вирішили у зв’язку з можливими змінами до бюджету району не закривати двадцять другу сесію і працювати в режимі проведення пленарних засідань у міру необхідності. Також запропонували сільським, селищним головам спільно з управлінням Держкомзему в місті Мукачеве та Мукачівському районі вирішити питання відведення землі для подальшого виділення земельних ділянок учасникам АТО та поінформувати районну раду до 1 квітня 2015 року.