Сьогодні, 16 грудня 2014 року, під головуванням Івана Михайла відбулося друге пленарне засідання двадцятої сесії районної ради VI скликання. В його роботі взяли участь: керівники РДА та правоохоронних органів, сільські, селищні голови, начальники відділів, управлінь та служб райдержадміністрації.

 

Перед початком проведення чергової сесії, головуючий Іван Михайло відзначив кращих працівників місцевого самоврядування. З нагоди свята почесною грамотою Закарпатської обласної ради було нагороджено: депутата Мукачівської районної ради – Лукеча Ю.Ю., сільських голів с.Сернє – Жидик О.О. та с. Форнош – Химинець Ю.І.

Потім депутати приступили до розгляду питань порядку денного II пленарного засідання двадцятої сесії районної ради. На засіданнях профільних комісій та на засіданні президії всі матеріали і пропоновані проекти рішень було розглянуто та опрацьовано. Тож, депутати затвердили перелік питань та регламент роботи без змін та зауважень. На зазначеному засіданні прийнято ряд важливих питань для забезпечення життєдіяльності району, зокрема народні обранці внесли зміни до програми адресної грошової допомоги щодо посилення соціального захисту громадян на 2014 рік, розглянули та внесли необхідні зміни та уточнення до районного бюджету на 2014, затвердили структуру і чисельність виконавчого апарату районної ради на 2015 рік також одноголосно проголосували за надання одноразової матеріальної допомоги учасникам АТО та їх сім’ям. Депутатським корпусом ухвалено звернення до Міністерства аграрної політики та продовольства України, Закарпатської ОДА та обласної ради з метою позитивного вирішення питання зміни меж села Ключарки.

Також на засідання сесії прийшли представниками громади села Н.Давидково, які звернулися з проханням щодо ремонту дороги до населеного пункту. Депутати підтримали громаду та доручили очільникам району звернутися до Закарпатської ОДА та обласної ради для прийняття відповідних мір реагування.