Постійні депутатські комісії вивчали матеріали II пленарного засідання двадцятої сесії районної ради, яка відбудеться у вівторок 16 грудня цього року.

     Сьогодні, 12 грудня відбулося засідання постійних депутатських комісій з питань бюджету та АПК, земельних ресурсів, розвитку села, територіального та земельного устрою. Участь у роботі взяли перший заступник міського голови м. Мукачева Ернест Нусер, голови постійних депутатських комісії районної ради, начальники відділів райдержадміністрації та міськвиконкому. Перше питання порядку денного стосувалося перерозподілу доходів та видатків районного бюджету, доповідала начальник фінансового управління Інна Бисага.

     Також, районні депутати розглянули та затвердили структуру і чисельність виконавчого апарату районної ради на 2015 рік. Предметом детального аналізу стало депутатське звернення до Міністерства аграрної політики та продовольства України, в якому народні обранці просять погодити зняття з балансу Міністерства аграрної політики та продовольства України земельні ділянки ДСП «Ключарківське» у зв’язку з його ліквідацією та здійснити передачу їх у землі запасу Ключарківської сільської ради для суспільно-корисних потреб.