2022 рік

Протягом II кварталу 2022 року не було повідомлень про корупційні  або пов’язані з корупцією правопорушення щодо посадових осіб Мукачівської районної ради   або депутатів Мукачівської районної ради.

Протягом I кварталу 2022  року не було повідомлень про корупційні  або пов’язані з корупцією правопорушення щодо посадових осіб Мукачівської районної ради або депутатів Мукачівської районної ради.

 

2021 рік

Протягом IV кварталу 2021 року не було повідомлень про корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення щодо посадових осіб Мукачівської районної ради   або депутатів Мукачівської районної ради.

Протягом IIІ кварталу 2021 року не було повідомлень  про корупційні  або пов’язані з корупцією правопорушення щодо посадових осіб Мукачівської районної ради   або депутатів Мукачівської районної ради.

Протягом II кварталу 2021 року не було повідомлень про корупційні  або пов’язані з корупцією правопорушення щодо посадових осіб Мукачівської районної ради   або депутатів Мукачівської районної ради.

Протягом I кварталу 2021 року не було повідомлень про корупційні  або пов’язані з корупцією правопорушення щодо посадових осіб Мукачівської районної ради   або депутатів Мукачівської районної ради.

 

2020 рік

Протягом I кварталу 2020 року не було повідомлень про корупцію від викривачів стосовно посадових осіб  Мукачівської районної ради  або депутатів Мукачівської районної ради.

Протягом IІ кварталу 2020 року не було повідомлень про корупцію від викривачів стосовно посадових осіб  Мукачівської районної ради  або депутатів Мукачівської районної ради.

Протягом IІІ кварталу 2020 року не було повідомлень про корупцію від викривачів стосовно посадових осіб  Мукачівської районної ради  або депутатів Мукачівської районної ради.

Протягом IV кварталу 2020 року не було повідомлень про корупцію від викривачів стосовно посадових осіб  Мукачівської районної ради  або депутатів Мукачівської районної ради.

 

2019 рік

Протягом I кварталу 2019 року не було повідомлень про корупцію від викривачів стосовно посадових осіб  Мукачівської районної ради  або депутатів Мукачівської районної ради.

Протягом II кварталу 2019 року не було повідомлень  про корупцію від викривачів стосовно посадових осіб  Мукачівської районної ради  або депутатів Мукачівської районної ради.

Протягом III кварталу 2019 року не було повідомлень про корупцію від викривачів стосовно посадових осіб  Мукачівської районної ради  або депутатів Мукачівської районної ради.

Протягом IV кварталу 2019 року не було повідомлень про корупцію від викривачів стосовно посадових осіб  Мукачівської районної ради  або депутатів Мукачівської районної ради.

2018 рік

За 2018 рік не було повідомлень про корупцію  від викривачів стосовно посадових осіб  Мукачівської районної ради  або депутатів Мукачівської районної ради.

Інформація про проведену роботу із
запобігання і протидії корупції протягом 2014 року

 

Керуючись Законами України «Про засади запобігання і протидії корупції», «Про службу в органах місцевого самоврядування», іншими законодавчими та нормативно - правовими актами антикорупційного характеру, Мукачівською районною радою протягом 2014 року проведені заходи з питань запобігання та протидії корупційним проявам у виконавчому апараті Мукачівської районної ради.

Інформація про проведену роботу із
запобігання і протидії корупції протягом 2013 року

 

         Згідно статті 11 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції», Порядку організації проведення спеціальної перевірки відомостей щодо осіб, які претендують на зайняття посад, пов'язаних із виконанням функцій держави або місцевого самоврядування, затвердженого Указом Президента України від 25 січня 2012 року № 33/2012, в районній ради проводиться спеціальна перевірка осіб, які претендують на зайняття посад посадових осіб органів місцевого самоврядування.