Дорогі краяни! Шановні жителі Мукачівщини! 

Щиро вітаю вас зі світлим святом Покрови Божої Матері і Днем захисників та захисниць України!

14 жовтня ми відзначаємо прекрасне християнське  свято Покрови Пресвятої Богородиці, що нерозривно пов'язане в історії нашого народу з традицією вшанування воїнів, героїв-обронців рідної землі – Днем захисників і захисниць України! Цей день уособлює для багатьох поколінь українців силу і міць Української держави, любов і відданість своїй країні, здатність піклуватися та захищати свою Батьківщину!

З нагоди цього свята вітаю всіх військовослужбовців, воїнів і патріотів, які захищали і продовжують захищати нашу Батьківщину, всіх учасників бойових дій і волонтерів, що присвятили своє життя величній справі оборони Української держави! Особливі вітання і глибока шана військовослужбовцям 128-ї окремої гірсько-штурмової Закарпатської бригади, їхнім близьким і рідним, котрі є опорою для всіх тих, що є учасниками і учасницями військових дій! З пошаною і вдячністю схиляємо голови перед подвигами наших ветеранів, захисників і захисниць, дякуємо волонтерам та громадськості за небайдужість та активну позицію! Нехай Покров Пресвятої Богородиці перебуває над Вами, Вашими родинами і всією Україною!

Найцінніше, що є в нашому житті – це мир, спокій і стабільність, тому бажаю Вам і Вашим родинам злагоди, добра і миру, успіхів у повсякденному житті та у військовій службі! Бажаю усім Вам міцного здоров’я, добра і щастя, сили і незламної віри у перемогу!

 

З повагою

Голова  районної ради                                           Михайло Лабош