9 вересня 2021 року голова Мукачівської районної ради провів зустріч із представниками благодійної організації «АДРА Україна». Зустріч відбулась при посередництві Пірчака Альберта, директора міжнародного фонду «Регіон Карпат»

Представники благодійної організації поділились досвідом семирічної роботи на постраждалому від конфлікту Сходу України, де по сьогодні страждають понад 5 мільйонів українців. Гості розповіли про значний досвід у реалізації проєктів  щодо  покращеного та стійкого доступу до безпечної питної води у Донецькій області. При реалізації проєктів із встановлення  систем водопостачання у секторі, який стикається з великою кількістю системних обмежень на шляху до безперебійного водопостачання, 22 тис.чол.  (31 населений пункт) отримали покращений та стійкий доступ до безпечної  питної води.

Керівник проєктів в Україні Роман Плешкун розповів про реалізацію соціальних проєктів на території Мукачівського району, а саме облаштування свердловин на території обласної дитячої лікарні, Чинадіївського водозабору та території ромського поселення у місті Мукачеві.

У ході зустрічі Михайло Лабош серед численних проблем, які супроводжують роботу територіальних громад, торкнувся питання будівництва та ремонтів внутрішніх вбиралень освітніх установ.

У підсумку сторони домовились про подальшу співпрацю та розгляд пропозицій щодо практичної реалізації соціально важливих проєктів на території району.