Сьогодні, 13 листопада, відбулася двадцята сесія Мукачівської районної ради VI скликання, яку провів голова районної ради Іван Михайло. На пленарне засідання були запрошені: депутат обласної ради Ілля Токар, т. в. о. Мукачівської райдержадміністрації Василь Кубарич та його заступники, начальники відділів, управлінь РДА, керівники правоохоронних органів, служб і організацій району, сільські, селищні голови та інші.

 

     Відкриваючи засідання, головуючий Іван Михайло традиційно привітав іменинників, які відсвяткували свої дні народження у міжсесійний період. Відтак, народні обранці перейшли до розгляду питань порядку денного. Головний спеціаліст відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, будівництва та інфраструктури РДА Іван Лендєл проінформував присутніх про стан готовності господарського комплексу району до роботи в осінньо-зимовому періоді 2014-2015 років. До виступаючого виникало чимало запитань. Особливо турбувало народних обранців, питання зменшення лімітів на використання бюджетними установами природного газу, про економічне обґрунтування, доцільність та терміни переходу дошкільних установ та загальноосвітніх шкіл району на альтернативні види опалення, незадовільний стан автомобільних доріг, їх утримання та фінансування, оскільки переважна частина доріг просто в жалюгідному стані та інше. З приводу наболілих питань голова районної ради І. Михайло запропонував звернутися до обласної ради та облдержадміністрації з проханням переглянути ліміти на споживання природного газу для бюджетних установ. За підсумками обговорення більшістю голосів роботу райдержадміністрації з цього питання визнали недостатньою. Після цього взяли до уваги інформацію прокурора Мукачівського району О. Опішняка про стан законності та заходи щодо її зміцнення на території Мукачівського району протягом першого півріччя 2014 року, внесли зміни в ряді діючих районних програм. Зокрема внесені зміни у Програму адресної грошової допомоги дадуть змогу надавати допомогу особам, які беруть участь в АТО і їх сім’ям. У ході пленарного засідання депутати одностайно внесли узгоджені та обґрунтовані зміни до районного бюджету, затвердили мережу штатних одиниць Центру первинної медико-санітарної допомоги на 2015 рік, одноголосно прийнято рішення стосовно надання грошової допомоги відповідним категоріям мешканців району, учасникам АТО та їх сім’ям. Насамкінець, озвучено та прийнято два депутатські запити стосовно перевірки та використання коштів щодо ремонту доріг району та функціювання кар’єру в с. Горонда.

Районні депутати вирішили не закривати двадцяту сесію і працювати в режимі проведення пленарних засідань у міру необхідності.