Сьогодні, 7 листопада, депутати районної ради в постійних депутатських комісіях розпочали детальне вивчення та обговорення проектів рішення двадцятої сесії районної ради VI скликання. У роботі комісій взяли участь начальники відділів, управлінь та служб райдержадміністрації.

     Насамперед депутатами було розглянуто проект про стан готовності господарського комплексу до роботи в осінньо-зимовий період, а також висловлено ряд зауважень щодо стану автомобільних доріг району. Взяли до уваги інформацію прокурора Мукачівського району про стан законності та заходи щодо її зміцнення на території району протягом першого півріччя 2014 року. Було обговорено необхідні зміни до Програми профілактики злочинності на території району та Програми забезпечення державної безпеки в Мукачівському районі. Уважно вивчили депутати і внесення зміни до районного бюджету. З детальною інформацією по даному питанню виступила начальник фінансового управління Інна Бисага. У процесі обговорення, у депутатів виникало ряд запитань щодо фінансування основних галузей району. Також предметно проаналізували проект рішень стосовно впорядкування плати за користування земельними ділянками.

     Тож, усі депутатські комісії плідно попрацювали над питаннями порядку денного двадцятої сесії, яка відбудеться 13 листопада 2014 року.