Сімдесят років тому, 28 жовтня 1944 року, закінчилася Східно-Карпатська операція, що тривала більше двох місяців. Її результатом стало звільнення найзахіднішої частини нашої держави – Закарпаття. В ході цієї операції з нашого боку загинуло понад 20 тисяч чоловік. Сьогодні ми згадуємо про подвиг патріотів, які поклали свої життя, аби ми могли жити у світі без війни.

         Доземний уклін Вам, творцям Великої Перемоги, за рідну Україну, за хоробрість Вашу, за рани Ваші, за віру Вашу – всім, хто боровся з ворогом на фронтах Великої Вітчизняної, на окупованій території, хто працював в тилу. Для кожного з нас, шановні ветерани, Ви є взірцем подвигу, мужності, любові в ім’я життя на землі.

 

 

         Сьогодні ми віддаємо данину пам'яті та любові визволителям рідної землі. Вони подарували нам найдорожче, що є у людини - життя та волю. Наш святий обов'язок - шанувати пам'ять загиблих і піклуватися про живих ветеранів, щоб герої військових років не почували себе забутими і самотніми, були оточені турботою та увагою.Доземний уклін Вам, творцям Великої Перемоги, за рідну Україну, за хоробрість Вашу, за рани Ваші, за віру Вашу – всім, хто боровся з ворогом на фронтах Великої Вітчизняної, на окупованій території, хто працював в тилу. Для кожного з нас, шановні ветерани, Ви є взірцем подвигу, мужності, любові в ім’я життя на землі.

         Шановні ветерани, прийміть щиру вдячність за все, що ви зробили для нас і майбутніх поколінь, за найдорожче, що дісталось нам у спадок, – чисте небо і мирну працю на святій рідній землі.

         Зичу всім, хто визволяв рідний край, область, Вітчизну, всім Вам, шановні земляки, міцного здоров'я, довгих років активного життя, наснаги, оптимізму, миру, благополуччя і злагоди в кожній домівці, в кожній сім'ї.

         Нехай ніколи більше війна не торкнеться наших осель! Хай кожен Ваш день буде сонячним та щасливим!

 

З повагою

Голова Мукачівської районної ради                                            І.Михайло

 

в.о. голови Мукачівської райдержадміністрації                         В.Кубарич