У четвер, 31 липня, під  головуванням Івана Михайла  відбулося засідання дев’ятнадцятої  сесії районної  ради VI скликання.
       Дотримуючись традицій попередніх засідань, головуючий привітав іменинників, які відзначили свої дні народження у міжсесійний період. До запропонованого порядку денного, депутати  районної ради Гасинець В.О та Головчак Ю.М. внесли пропозицію включити розгляд звернень до депутатів Закарпатської обласної ради з приводу стурбованості населення району   щодо третьої фази часткової військової  мобілізації   та 

ремонту автодороги Мукачево- Лавки –Лохово.
    Далі, депутати внесли зміни до районного бюджету, затвердили положення про порядок відчуження та списання майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ Мукачівського району, погодили список дітей пільгової категорії на оздоровлення та відпочинок влітку 2014 року, прийняли  рішення щодо надання грошової допомоги відповідним категоріям мешканців району. Також, районні депутати  ухвалили звернення до обласної ради щодо запровадження на загальноукраїнському рівні преференцій для всіх споживачів, які переводитимуть системи опалення із газових котлів на електричні та котли, що працюють на інших видах опалення, в першу чергу тих, що використовують місцеву сировину з проханням підтримати  та направити його до Кабінету Міністрів України, НКРЕ.  Такі преференції мали б передбачити надання одноразової допомоги для заміни котлів, а також значне зниження тарифів на споживання електроенергії, якої в державі вдосталь.

    Під час проведення сесії відбулася зустріч з представниками громади району, які висловили свої невдоволення з приводу ситуації, що склалася з початком третьої фази мобілізації. Велике занепокоєння у людей викликає непідготовленість та відсутність навичок до участі в бойових діях осіб, яких мобілізують. Основні вимоги - це призупинення військової мобілізації на території району, проведення мобілізаційних заходів з числа військових відставників та осіб, що перебувають на службі в  силових структурах, які  мають відповідну підготовку. Їх підтримали депутати районної ради, та ухвалили звернення до Закарпатської обласної ради, в якому порушуються найболючіші питання щодо військової мобілізації.
    Хвилиною мовчання  присутні вшанували пам'ять загиблого під час антитерористичної операції на сході України, капітана збройних сил України Балога В.В..
    Також, депутатським корпусом було підтримано  звернення депутата районної ради Гасинця В.О., щодо ремонту доріг Мукачево – Лавки – Лохово.